(Foto) hajduk osvajač kupa Fudbalskog saveza Vojvodine: Zolnajić i Nađ doneli trofej u Divoš

Dnevnik 29.05.2024  |  Dnevnik.rs

Hajduk iz Divoša osvojio je Kup Fudbalskog saveza Vojvodine savladavši zrenjaninski Radnički 2:1 na GAT areni u Novom Sadu.

Divošani su poveli već u trećem minutu kada je Aleksandar Zolnajić iskoristio sjajno ubačenu loptu i lako savladao Vladana Đekića. Nije se dugo čekalo na novi gol Hajduka. Probili su Divošani defanzivni bedem Zrenjaninaca, a u gužvi pred golom Đekića najbolje se snašao Kristofer Nađ i duplirao prednost. U nastavku susreta viđena je potpuno drugačija igra. Banaćani su na teren izašli odlučni da preokrenu rezultat. Ređale su se šanse Radničkog, ali bez konkretnog