Haos u finalu lk: Milenkoviću poništen pogodak, navijači se potukli na tribinama! (video)

Hot sport pre 31 dana

Zanimljivo prvo poluvreme finala Fudbaleri Olimpijakosa i Fiorentine igraju finale Lige konferencija na prepunom „OPAP“ stadionu u Atini, a nakon prvih 45 minuta rezultat na semaforu je – 0:0.

Bolji utisak ostavili su fudbaleri u ljubičastom, imali su veći broj prilika i bili znatno bliži golu. Na drugoj strani, Olimpijakos je dosta obazriviji, čini se da čekaju svoju pravu šansu za gol, odnosno grešku rivala. Treba istaći da je srpski reprezentativac Nikola Milenković zatresao mrežu na početku meča, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda. IMPEDIDO! ❌ O camisa 4 da Fiorentina, Milenkovic, abriu o placar do jogo, mas ele estava em posição irregular e o