Obradović nakon ulaska u finale KLS: Partizan ima ozbiljan problem, a to je povreda jednog od ključnih igrača!

Hot sport pre 31 dana

Evo šta kaže trener crno-belih! Košarkaši Partizana uspeli su da obezbede mesto u finalu Košarkaške lige Srbije nakon ubedljive pobede nad ekipom Mege rezultatom 96:68 u trećoj utakmici polufinalne serije.

Nakon meča, trener Partizana, Željko Obradović dao je svoje utiske. – Prvo bih hteo da čestitam ekipi Mege na odličnoj sezoni koju su imali, posebno njihovom treneru Marku Baraću. Mislim da je sve uradio da mladi igrači izgledaju kako izgledaju i zaista mu čestitam na tome. Jasno je da je večeras utakmica odlučena u prvoj četvrtini koju smo odigrali ozbiljno i odbranu i napadački, takav je bio otprilike i ceo meč sem tog nekog perioda u drugoj četvrtini, ali posle