Partizan razbio Megu u pioniru: Crno-beli idu na megdan Crvenoj zvezdi za titulu šampiona Srbije!

Kurir pre 29 dana

Košarkaši Partizana su savladali Megu rezultatom 96:68 u majstorici polufinala Košarkaške lige Srbije i idu na megdan Crvenoj zvezdi u borbi za trofej.

Utakmica je praktično odlučena u prvoj četvrtini koju su crno-beli rešili u svoju korist rezultatom 39:9. Sve je funkcionisalo u igri "Parnog valjka", savršen šut, bez izgubljenih lopti, a Megi je pretila prava katastrofa. Izabranici Marka Baraća su se probudili u drugoj deonici, zaigrali su mnogo agresivnije u odbrani, sveli su Partizan na samo osam poena u ovom periodu igre, a na poluvreme su otišli sa pristojnih -16. Ovo je bilo sve što smo videli od Mege,