Рашовић поново у Радничком
РТК 31.05.2024

Један од најбољих српских ватерполо репрезентативаца, Страхиња Рашовић, вратио се у Раднички после три сезоне.
Реч је о играчу који је крагујевачки тим предводио до великих успеха, освајања Регионалне лиге и домаћег шампионата. Сезона коју је Рашовић одиграо за Раднички била је можда и најуспешнија за њега, јер је поред поменутих трофеја освојио и злато на Олимпијским играма у Токију, па у Крагујевац стиже као још увек актуелни олимпијски шампион. За младу екипу Радничког долазак овако искусног играча је од великог значаја. За национални тим Србије одиграо је 151 утакмицу





