POLUVREME - Cvetković "se igra" sa Portugalcima, Srbija blizu finala Evropskog prvenstva!

Sportske.net pre 27 dana  |  Sportske.net

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije blizu je plasmana u finale Evropskog prvenstva. "Orlići" su odigrali fenomenalnih 45 minuta u Larnaki, i sa 2:0 vode protiv Portugalije.

Najzaslužniji za ovaj rezultat je maestralni napadač naše selekcije Mihajlo Cvetković koji igra igru "mačke i miša" sa protivnicima. Postigao je napadač Čukaričkog prvi i bio najzaslužniji za drugi pogodak naše selekcije. Već posle 30 sekudni Srbija je imala priliku preko najisturenijeg Cvetkovića, ali ekspresnog vođstva za našu selekciju nije bilo, jer je dobro intervenisao golman Portugalije Fereira. Dobro je Srbija započela utakmicu, a potvrda toga bio je i