Zvezda ponovo srušila Partizan u paklu pionira: Crveno-beli posle prave drame nastavili pobednički niz protiv večitog rivala!

Kurir pre 24 dana
Zvezda ponovo srušila Partizan u paklu pionira: Crveno-beli posle prave drame nastavili pobednički niz protiv večitog…

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u prvoj utakmici finala Superlige Srbije rezultatom 89:88 Zvezda je tako povela 1:0 u seriji na dva dobijena meča.

Druga utakmica na programu je u sredu, a domaćin će biti Partizan. Zvezda je zabeležila i sedmu uzastopnu pobedu protiv večitog rivala. Gledali smo uzbudljivo prvo poluvreme, obe ekipe su bile izuzetno napadački raspoložene. Nakon izjednačenog početka meča, Zvezda je prva stekla osetniju prednost 19:10. Crveno- beli su bili u vođstvu do sredine druge četvrtine kada je Partizan serijom uhvatio priključak 35:34. Do kraja poluvrena ekipe su smenjivale u vođstvu, a na