Strahinja Pavlović posle poraza od Austrije: Moramo da rešimo probleme u odbrani

Danas pre 28 dana  |  V. N.

Strahinja Pavlović, strelac jedinog gola za Srbiju protiv Austrije (2:1) u pripremnoj utakmici za Evropsko prvenstvo, izjavio je posle meča da je večerašnji rival lako stvarao šanse posle presinga. – Pre svega, mislim da smo u drugom poluvremenu izgledali jako dobro.

Ali, opet… Iako smo znali da im je presing najjače oružje, uspeli su u tome i iz prve dve šanse dali dva gola. Teško je sada pričati o tome, ali to su situacije na kojima moramo da radimo. Lopta im se tako odbije i iz dva pasa dođu do gola. Moraćemo da radimo na tim situacijama, da probamo da skupimo i da ih neutrališemo – rekao je Pavlović za RTS. On je dodao da je Srbija u drugom poluvremenu igrala bolje nego u prvom delu duela u Beču. – Oni su dosta pali, jako