(Poluvreme) Partizan ima blagu prednost u areni: Crno-beli imali +15, Zvezda igra u serijama!

Hot sport pre 25 dana

Zanimljivih prvih 20 minuta Košarkaši Partizana dočekali su ekipu Crvene zvezde u drugoj utakmici finala Košarkaške lige Srbije, a nakon prvih 20 minuta crno-beli imaju prednost – 48:43.

Crveno-beli su zabeležili pobedu u prvoj utakmici i imaju priliku da pred gostujućim navijačima stave tačku na ovu sezonu. Na drugoj strani, crno-beli su upisali sedam vezanih poraza od večitog rivala i ukoliko izgube večeras, ostaće bez ijednog trofeja u sezoni 2023/24. Gledamo zanimljivo poluvreme, sa usponima i padovima i jedne i druge ekipe. Najbitnije reći jeste da je Partizan u jednom trenutku ima i 15 poena plusa, ali se Zvezda realtivno lako vratila i