Italijani preokretom započeli odbranu trona: Albanija nije dorasla šampionu Evrope!

Kurir pre 5 dana

ITALIJA - ALBANIJA 2:1 (2:1) Fudbaleri Italije su trijumfalno započeli odbranu titule na Evropskom prvenstvu pobedom nad Albanijom u Dortmundu rezultatom 2:1 (2:1).

Strelci su bili Bastoni u 11. minutu i Barela pet minuta kasnije. Počelo je pravim šokom, Albanija je povela posle samo 22 sekunde utakmice. Dimarko je loše izveo aut, lopta je došla do Bajramija koji je savladao Donarumu. Ovo je bio najbrži gol u istoriji na prvenstvima Evrope. Na krilima uvodnog gola Albanci su napali, ali čim se Spaletijeva četa oslobodila pristiska gledali smo samo jednu reprezentaciju na terenu. Italijani su u potpunosti kontrolisali meč, a da