"Остварио сам сан да спојим страст према стрипу и глуми" Стефан Капичић о најновијем Марвеловом наставку "Дедпул и Вулверин"
Курир 16.06.2024

Баш као што је и у прва два Марвелова наставка о "Дедпулу" глумац Стефан Капичић тумачио улогу Колоса, лика познатог по надљудској снази и издржљивости, са способношћу да трансформише своје тело у челик, и у трећем наставку, који ће се приказивати од 24. јула, гледамо га у истој улози.
Најављена поноћна премијера филма "Дедпул и Вулверин" одржаће се 23. јула у свим већим биоскопима у Београду, Новом Саду, Крагујевцу и Нишу. Први Марвелов филм у овој години најавио је узбудљиви трећи наставак о Марвеловом јунаку Вејду Вилсону или Дедпулу, додавши му још једног познатог суперхероја у сценарио, као и у наслов самог филма - Вулверина. Већ овековечени у тумачењу ових ликова, и овај пут су у главним улогама Рајан Рејнолдс и Хју Џекман. Неизоставни





