Reakcije hrvatskih medija na poraz Orlova: "Odlična Srbija zamalo iznenadila bledu Englesku"

Kurir pre 17 dana

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je u Gelzenkirhenu od Engleske 0:1, u utakmici prvog kola Grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Jedini gol postigao je Džud Belingem u 13. minutu. Ovaj meč propratile su i naše zapadne komšije koje nisu štedele reči hvale na račun srpskih "Orlova" koji su u prvom meču na EP "pokazali zube". "Odlična Srbija zamalo iznenadila bledu Englesku", glasi nalsov "Index",a u tekstu se navodi: "Englezi su se u prvom poluvremenu nametnuli kao dominantna snaga i jedan od favorita za šampiona, dok su se Srbi ponajviše branili i izgledali defenzivno. No, u drugom delu