Hrabra Srbija pokazala zube favorizovanim englezima: Orlovi nesrećno poraženi u prvom meču na euru, Belingem čovek odluke!

Kurir pre 10 dana

Fudbaleri Srbije poraženi su od Engleske rezultatom 0:1 u utakmici 1. kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Srbija je prilično uplašeno ušla u meč. Englezi su napali od starta i iskoristili u inicijativu u 13. minutu. Voker je izbacio Saku po levoj strani, ovaj centrirao Belingem natrčao i glavom matirao Rajkovića. Nakon toga Srbija je krenula ofanzivnije , a najbolju priliku propustio je Mitrović u 21 minutu, kada je bio zamalo neprecizan. Sa druge strane Voker je imao veliku priliku u 26. minutu ali se spetljao. Kostić se povredio u finišu prvog poluvremena, njega je