Golman reala preuzeo krivicu za debakl: Lunjin se izvinio saigračima zbog greške na utakmici protiv Rumunije

Kurir pre 8 dana

Golman ukrajinske fudbalske reprezentacije Andrij Lunjin izvinio se danas svom timu posle greške koju je počinio na utakmici protiv Rumunije u prvom kolu Evropskog prvenstva u Nemačkoj, a na kojoj je Ukrajina poražena.

Fudbalska reprezentacija Rumunije pobedila je danas u Minhenu selekciju Ukrajine sa 3:0. Rumunija je povela u 29. minutu pogotkom kapitena Nikulaea Stančua, na 2:0 je povisio Razvan Marin u 53, a konačan rezultat postavio je Denis Draguš u 57. minutu. Ukrajina je na početku utakmice imala više loptu u svom posedu, ali nije uspela da opasnije ugrozi gol Rumunije. Na drugoj strani, Rumunija je iz prve velike prilike koja joj se ukazala i povela. Posle greške odbrane