Francuska posle tuče savladala Austriju, brine povreda Mbapea

Nova pre 8 dana  |  Autor: Strahinja Nikolić

Francuska je sa 1:0 savladala Austriju u meču prvog kola Evropskog prvenstva u Nemačkoj u okviru Evropskog prvenstva u fudblau. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Od bukvalno prve sekunde Francuska je krenula po gol, i napadala iz minuta u minut.

Nezaustavljivi su bili Kilijan Mbape, Antoan Grizman, Usman Dembele, gotovo svaki kontakt sa loptom bio je začetnik prilike za „galske petlove“, ali nije bilo gola. Sa druge strane, Austrija je na momente uspevala da pripreti, ali ne i da ozbiljnije ugrozi Majka Manjana, iako su Kristof Baumgartner i Marsel Zabicer u više navrata uspevali da stave poslednju liniju francuske ekipe na muke, da bi u 34. minutu konačno „probili“ odbranu Francuske, Baumgartner jer posle