Rajković najbolji, gudelj najlošiji: Ocene engleskih medija posle utakmice Engleska - Srbija

Večernje novosti pre 8 dana  |  S. R.

ZA engleske medije, golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković bio je najbolji naš pojedinac na susretu sa Albionom (0:1) u utakmici prvog kola. Isto tako mediji na Ostrvu okarakterisali su Nemanju Gudelju kao najgoreg pojedinca u redovima "orlova" na terenu stadiona u Gelzenkirhenu.

Youtube / FSS Vezista Sevilje je na terenu proveo samo 45 minuta, a tome je najviše kumovao i žuti karton koji mu je pokazao arbitar Danijele Orsato posle starta nad Džudom Belingemom. - Njegova igra svedena je na situaciju gde je faulirao Belingema i povredio samog sebe. Dobio je karton i zamenjen je na poluvremenu - stoji u obrazloženju. Sa druge strane, jedinica "orlova" Rajković je dobio sve pohvale. - Nije imao šanse kod gola koji je postigla Engleske.