Na terenu spektakl, na tribinama skandal! Albanija u 95. minutu šokirala Hrvatsku, sramno skandiranje obeležilo utakmicu

Kurir pre 8 dana

Fudbalska reprezentacija Hrvatske nije uspela da pobedi Albaniju u drugoj utakmici na Evropskom prvenstvu.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, a Albanija je do boda stigla golom Klausa Đasule u 95. minutu. Ovaj igrač je postao heroj, nakon što je prvo bio tragičar Albanije koja je na poluvremenu imala prednost zahvaljujući pogotku Ćazima Lačija u 11. minutu. Hrvatska je odigrala katastrofalno prvo poluvreme, ali je u drugom delu došla do preokreta zahvaljujući dva gola u dva minuta. Prvo je Andrej Kramarić u 74. minutu izjednačio, a onda je Đasula naleteo na odbitak i