Hrvati šokirani u nadoknadi, Albanija im „ukrala“ pobedu u ludoj utakmici – remi nikome ne odgovara

Nova pre 7 dana  |  Autor: Strahinja Nikolić

Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Albanije odigrale su nerešno 2:2 posle preokreta i prave drame u meču 2. kola B grupe Evropskog prvenstva u Nemačkoj. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! I jedni i drugi su sad pred nemogućom misijom za prolaz dalje, jer imaju po jedan bod pred poslednje kolo.

A za kraj grupne faze će Hrvati na megdan Italiji, dok će Albanija igrati sa favorizovanom Španijom. Nije počelo dobro po „vatrene“. Albanci su šokirali ekipu trenera Zlatka Dalića golom u 11. minutu koji je postigao Ćazim Laci glavom nakon asistencije Aslanija. Hrvati su delovali poptuno bezidejno i nemoćno u prvom poluvremenu, pa i dobrom delu drugog. Nisu stvorili maltene nijednu ozbiljnu šansu za gol do pauze. Albanci su u više navrata mogli i da dupliraju