Hrvatski navijači žestoko udarili na modrića! Komšije besne posle drame i kiksa! Surove ocene za Vatrene, Luku nisu štedeli

Kurir pre 6 dana
Hrvatski navijači žestoko udarili na modrića! Komšije besne posle drame i kiksa! Surove ocene za Vatrene, Luku nisu…

Propustili su fudbaleri Hrvatske veliku priliku da dođu do tri boda na utakmici protiv Albanije.

Iako su gubili rezultatom 1:0 nakon prvih 45 minuta, Vatreni su imali gol prednosti sve do 95. minuta. Javnost i navijači u Hrvatskoj su razočarani izdanjem svojih fudbalera, a posebno prvim poluvremenom utakmice u Hamburgu. Hrvatska se sada nalazi pred ispadanjem sa Evropskog prvenstva, pošto će u trećem kolu grupe B igrati protiv Italije, a u taj meč ulazi sa samo jednim bodom. - Hrvatska je odigrala katastrofalno prvo poluvreme protiv Albanije, koja je povela u