EURO, sedmi dan: Najgora utakmica u karijeri Džuda Belingema, slika Danca sa trofejem i jedan potez Engleza oduševili navijače

Nova pre 6 dana  |  Autor: Dušan Marković
EURO, sedmi dan: Najgora utakmica u karijeri Džuda Belingema, slika Danca sa trofejem i jedan potez Engleza oduševili…

I sedmi dan Evropskog prvenstva je za nama - i možemo da kažemo, nije razočarao. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Reprezentacija Srbije je otvorila dan utakmicom protiv Slovenije.

Burnih 90 minuta tokom kojih su Slovenci pogodili okvir gola, poveli, potom Srbija uzvratila pogođenom prečkom, da bi u petom minutu sudijske nadoknade Luka Jović sjajnim udarcem glavom doneo bod nade za „orlove“. Usledilo je prebacivanje pažnje na meč Engleske i Danske, gde su navijači Srbije zdušno navijali za Engleze. I sve je krenulo idealno, Hari Kejn je lukavu reakciju Kajla Vokera pretvorio u 1:0 – a onda je usledio „hladan tuš“ i primljen gol „gordog