Jovićev trzaj u nadoknadi sprečio katastrofu, Srbija pobegla sa ivice ambisa protiv Slovenije

Nova pre 6 dana  |  Autor: Miodrag Dimitrijević

Fudbaleri Srbije i Slovenije remizirali su rezultatom 1:1 na Alijanc areni u Minhenu, u okviru drugog kola Evropskog prvenstva u Nemačkoj. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Utakmica je bila veoma uzbudljiva, bilo je prilika na obe strane, Slovenija je bila bolja u prvom, a Srbija u drugom poluvremenu.

Strelac za Sloveniju bio je Žan Karničnik u 69. minutu, dok je asistenciju upisao Timi Maks Elšnik. Delovalo je da će Srbija doživeti poraz, ali je Luka Jović bio najbolji u skoku posle centaršuta Ivana Ilića iz kornera, te je glavom poravnao na 1:1 u poslednjim sekundama utakmice. Slovenija sada ima dva boda u grupi C, dok je Srbija tek na jednom i protiv Danske će odlučivati o tome ko će proći dalje. Srbija će protiv Danske igrati u utorak od 21 sat ponovo u