On je prestigao legendarnog Srbina: Pao rekord Dragana Džajića na euru! (foto+video)

Hot sport pre 4 dana

Češki fudbaler je u odabranom društvu! Fudbalske reprezentacije Češke i Gruzije su zabeležile nerešen rezultat (1:1) u drugom kolu grupe F na Evropskom prvenstvu.

Patrik Šik , napadač Bajer Leverkuzena, postigao je gol za Češku, izjednačivši rezultat i time upisavši svoje ime u istoriju ovog takmičenja. Gruzija je povela u finišu prvog poluvremena golom Mikautadzea sa bele tačke. Međutim, u 60. minutu utakmice, Patrik Šik je nakon kornera glavom zahvatio loptu koja je završila na stativi. Brzo reagovavši, Šik je uspeo da je smesti u mrežu, izjednačivši rezultat za Češku. Ovim pogotkom, 28-godišnji fudbalski as je ostvario