Jovana Joksimović otkrila od čega godinama boluje: "Na meni je to neprimetno", doktorka u čudu: "Prvi put čujem da to imate!"
Blic 25.06.2024
![Jovana Joksimović otkrila od čega godinama boluje: "Na meni je to neprimetno", doktorka u čudu: "Prvi put čujem da to…](https://nstatic.net/656/36996656lojaus.jpg)
Voditeljka Jovana Joksimović otkrila je da ima depigmentaciju kože, odnosno vitiligo.
Naime, Jovana je u emisiji "Uranak" na K1 televiziji ugostila dermatologa koji je govorio na ovu temu, a onda je voditeljka priznala da boluje od vitiliga. - Kada god nešto ima udeo u imunološkom sistemu, stres svakako može pogoršati situaciju, jer se te ćelije ipak prepliću. Može, ali i ne mora. Ako je nešto genetski predodređeno, kroz takve događaje možeš dodatno uticati na manifestaciju - rekla je doktorka, a onda je Jovana Joksimović otkrila da boluje od