Fudbalska reprezentacija Srbije eliminisana sa EP remijem bez golova protiv Danske

Insajder pre 2 dana

Fudbalska reprezentacija Srbije eliminisana je sa Evropskog prvenstva remijem bez golova protiv Danske, ostala je poslednja u grupi C jer Engleska nije pobedila Sloveniju (0:0).

Francuski sudija Fransoa Leteksije je već u 4. minutu meča koji se igra u Minhenu pokazao prvi žuti karton, Nikoli Milenkoviću zbog prekršaja nad Rasmusom Hojlundom. Prvu veliku šansu imala je Danska, u 16. minutu, ali je Aleksander Bah glavom šutirao pored gola sa sedam, osam metara. Danska je pripretila i u 21. minutu, ali je udarac kapitena Kristijana Eriksena sa dvadesetak metara u korner skrenuo golman 'orlova' Predrag Rajković. U 28. i 30. minutu francuski