"Ljudi dragi, je l' ovo moguće" Hrvatski komentator se potpuno slomio u prenosu: Nije mogao da dođe sebi posle šoka u 98. minutu!

Kurir pre 3 dana
"Ljudi dragi, je l' ovo moguće" Hrvatski komentator se potpuno slomio u prenosu: Nije mogao da dođe sebi posle šoka u 98…

Od ekstaze do očaja...

Komentator hrvatskog HRT-a, marko Šapit, nije mogao da dođe sebi nakon gola Italijana Matije Zakanjija u 98. minutu utakmice. Podsetimo, Hrvatska je odigrala nerešeno sa Italijom 1:1 i tako najverovatnije ostala bez plasmana u osminu finala Evropskog prvenstva. Imali su Vatreni sve u svojim rukama, vodili su od 55. minuta golom Luke Modrića, međutim u poslednjim sekundama utakmice usledio je pravi šok. Zakanji je zatresao mrežu i bacio u očaj Hrvate. Koliko je gol