Austrijanci senzacija, Francuzi ponovo bledi

Sport klub pre 6 dana  |  Autor: Nikola Paripović

Reprezentacija Austrije je savladala Holandiju rezultatom 3:2 i završila na prvom mestu u grupi D pošto je Francuska igrala nerešeno (1:1) sa Poljskom. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! HOLANDIJA – AUSTRIJA Austrija je odlično otvorila i u prvih pet minuta pritisnula Holandiju.

Nagrada je došla u šestom minutu. Pras je ubacio loptu u kazneni prostor, a Malen je nesrećno smestio loptu u svoju mrežu. Držali su loptu Austrijanci prvih 15 minuta, Holandija je u meč ušla potpuno zbunjeno. Holanđani su imali najbolju priliku preko Donijela Malena u 23. minutu koji je mogao da se iskupi za autogol, ali je njegov udarac završio tik uz desnu stativu. Tek je počelo drugo poluvreme, a Holandija je izjednačila. Oduzeli su narandžasti loptu na sredini