Gruzija je hit eura: Turska pobedila Češku, Gruzini savladali Portugal i obezbedili nokaut fazu! (video)

Hot sport pre 2 dana

U poslednjim utakmicama grupne faze Evropskog prvenstva, Turska je pobedila Češku rezultatom 2-1, dok je Gruzija uspela da savlada selekciju Portugala, 2-0.

U grupi F, prolazak u nokaut fazu obezbedili su Portugal, Turska i trećeplasirana Gruzija! Češka je već u dvadesetom minutu utakmice ostala sa igračem manje. Antonin Barak je dobio dva žuta kartona za veoma kratak vremenski period. Turci su tokom prvog poluvremena imali veći posed lopte i više udaraca na gol, ali je su Česi imali opasnije šanse, a nakon prvih 45 minuta ostao je rezultat 0-0. Na početku prvog poluvremena, reprezentacija Turske je krenula vrlo