Nemačka je u četvrtfinalu Evropskog prvenstva: "Panceri" u ludom meču slomili tvrde Dance i nastavljaju san o tituli!

Kurir pre 1 dan

Fudbaleri Nemačke plasilrali su se u četvrtfinale Evropskog prvenstva pobedom nad Danskom 2:0 (0:0).

Golove odluke postigli su Kai Haverc sa bele tačke u 52. minutu meča i Džamal Musijala u 68. minutu. Gledali smo dinamično prvo poluvreme, a jedino što je nedostajalo su golovi. Nemačka je na startu duela imala potpunu terensku inicijativu, ređali su se napadi ispred gola Šmajhela koji je bio najzaslužniji što je na semaforu pored imena Nemačke stajala nula. Šloterbek je postigao gol u 4. minutu, ali je on poništen zbog faula u kaznenom prostoru. Imalu su