Kolumbija i Brazil sigurni u drugim utakmicama na Kupu Amerike

RTS pre 2 dana

Fudbalska reprezentacije Brazila ubedljivo je nadigrala tim Paragvaja sa 4:1, a Kolumbija je bila bolja od Kostarike sa 3:0 u utakmicama drugog kola grupe D Kupa Amerike. Posle ove druge pobede u seriji Kolumbija je na vodećoj poziciji u grupi sa maksimalnim učinkom.

Posle neubedljivog starta i remija sa Kostarikom bez golova Brazil je ubedljivo savladao selekciju Paragvaja sa 4:1 iako nisu baš najbolje počeli meč. Tokom prvih pola sata igre Brazilci nisu imali mnogo uspeha, a čak je u 31. minutu Lukas Paketa propustio priliku iz penala, ali su onda načinili preokret i praktično do poluvremena obezbedili pobedu. Prvo je četiri minuta kasnije Vinisisjus Žunior je postigao prvi od svoja dva gola. Napadal Reala je iskoristio