Kejn i belingem spasili engleze: Slovaci ispustili plasman u četvrtfinale u završnici meča, pa pali u produžetku! (video)

Hot sport pre 1 dan

Belingem nije dozvolio novu senzaciju na Evropskom prvenstvu Fudbalska reprezentacija Engleske plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva, pošto je u osmini finala posle produžetaka savladala Slovačku sa 2:1.

Hancko je probio po boku u već u petom minutu susreta, ušao i poslao oštru loptu, ali pored gola odlazi i nema promene rezultata. Ponovo su zapretili Slovaci, i to iz kontre u 12. minutu. Haraslin je dobio pas u prostor, ušao je u kazneni, a onda i šutirao, a strašnu reakciju imao je Gei, koji je uspeo da ga izblokira. Napadi Slovaka su se konačno isplatili u 26. minutu. Šranc je pogodio, nakon sjajne lopte u prostor i ozbiljne kontre. Izbio je sam pred golmana, i