Srpski napadač u elitnom društvu: On ima isti broj golova kao Mesi i Suarez! (video)

Hot sport pre 1 dan

On je vrlo konstantan u MLS-u, možda je pravo vreme za povratak u Ecropu! Srpski fudbaler Dejan Joveljić je nastavio svoj uspešan niz u SAD, gde je postigao gol na nedavnom meču Los Anđeles Galaksija i San Hozea (3:0).

Joveljić je u 72. minutu utakmice iskoristio priliku kada je pred njim bio prazan gol, te je jednostavno glavom poslao loptu u mrežu, udvostručivši prednost svog tima. Prethodno, Galaksi je poveo u prvom poluvremenu, a Joveljić je svoj drugi gol postigao u sredini drugog poluvremena nakon odbitka sa penala, što je bilo lakoća za njega nakon udarca Rikija Puđa. Ovom prilikom golman San Hozea nije bio na pravom mestu nakon prvog udarca, što je omogućilo Joveljiću da