Francuzi probili bedem Belgije za četvrtfinale: Tragičar sa Svetskog prvenstva se iskupio i poslao "Trikolore" dalje!

Kurir pre 2 dana

FRANCUSKA - BELGIJA 1:0 (0:0) Fudbalska reprezentacija Francuske plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva pobedom nad Belgijom rezultatom 1:0 (0:0).

Vertongen je postigao autogol u 85. minutu, ali sve zasluge idu Kolo Muaniju. Tragičar Francuske iz Katara se najbolje snašao u kaznenom prostoru rivala i uz pomoć defanzivca Belgije poslao loptu iza leđa Kastelsa. Gledali smo dosadnu utakmicu u prvom poluvremenu. Francuska je imala više loptu u svom posedu, Belgija je pokušavala iz kontre, ali bez ozbiljnijih napada. Francuska je pretila šutevima Čuamenija iz daljine, a najbolju priliku imao je Tiram posle