Oblak hobotnica: Pogledajte kako je Jan odbranio penal Kristijanu Ronaldu! (video)

Kurir pre 2 dana

Kako brani Jan Oblak, slovenački čuvar mreže je trenutno najbolji na svetu! Fudbaleri Portugala i Slovenije igraju meč osmine finala Evropskog prvenstva, a posle 90 minuta rezultat je bio 0:0.

Portugal je bolje ušao u produžetak, a sudija Orsato je u 103. minutu sudio penal za Portugalce. Odgovornost je preuzeo Ronaldo, želeo je da postane heroj, ali... Ispred sebe je imao zid u vidu Jana Oblaka. Izvio se kao mačka čuvar mreže Atletika i sačuvao nade svog tima. Uživajte: 🧤❌ Jan Oblak, Cristiano Ronaldo’nun penaltısını kurtardı! pic.twitter.com/IMQjmYlqZb — OlayCasino (@Olay_Casino) July 1, 2024 Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir