Partizan pobedio moskovski Dinamo na “Bratskom kupu”: Jovanović odlučio penal seriju u glavnom gradu Rusije

Danas pre 2 dana  |  V. N.

Fudbaleri Partizana pobedili su moskovski Dinama posle penal serije rezultatom 4:2 (2:2, 0:0) u prvoj utakmici turnira “Bratski kup”, koji se igra u glavnom gradu Rusije.

Prvo poluvreme duela na “VTB areni” završeno je bez golova, u nastavku je Dinamo poveo sa 2:0 golovima Lepskija u 76. i Gruleva u 86. minutu, dok su crno-beli izjednačili pogotcima Nikolića u 88. i Šćekića u prvom minutu sudijske nadoknade. U penal seriji, kao i na brojnim utakmicama prošle sezone, golman Aleksandar Jovanović sjajnim odbranama doneo je trijumf svom timu, nakon što je zaustavio šuteve Skopinceva i Fomina, dok su strelci za crno-bele bili Natho,