Sunovrat kristijana Ronalda: Nećete verovati koliko puta je promašio slobodan udarac na velikim takmičenjima!

Kurir pre 2 dana

Fudbaleri Portugala i Slovenije igraju meč osmine finala Evropskog prvenstva, rezultat je posle 90 minuta 0:0, otišlo se u produžetke, a najzaslužniji za ovakakv ishod su čuvar mreže Slovenaca Jan Oblak i prva zvezda Portugala Kristijano Ronaldo.

Mogao je Ronaldo da odvede svoj tim u četvrtfinale, promašio je izglednu priliku u 89. minutu, ali je i pre toga propuštao svoje šanse. Naime, tri puta je Portugal imao slobodan udarac iz dobre pozicije, svaki put je šutirao Ronaldo i svaki put je bio neprecizan. Ono što je neverovatan podatak je da je portugalski superstar čak 60 puta na velikim takmičenjima šutirao iz slobodnog udarca...postigao je jedan gol! Neverovatna statistika... Free kick for Portugal and