Turska posle fudbalskog spektakla srušila Austriju: Nestvaran meč u Lajpcigu, Demiral sa dva gola odveo Turke na megdan Holandiji

Kurir pre 2 dana
Turska posle fudbalskog spektakla srušila Austriju: Nestvaran meč u Lajpcigu, Demiral sa dva gola odveo Turke na megdan…

Fudbaleri Turske savladali su Austriju rezultatom 2:1 u poslednjoj utakmici osmine finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj.

Golove za Tursku postigao je Demiral u 1. i 60 minutu. Pogodak za Austriju postigao je Gregorič u 66. minutu. Turska će se u četvrtfinalu u subotu od 21 čas sastati sa Holandijom. Gledali smo sjajan meč u Lajpcigu. Turska je povela već u prvom minutu, nakon što je Demiral iskoristio nesporazum u odbrani Austrije posle kornera i zakucao loptu u mrežu Benca. Austrijanci su odmah uzvratili napadima, ali Turci su opasno pretili. Igralo se u obostrano visokom tempu, ali