Holandija se nestvarno isrpromašivala, pa razbila Rumuniju: Lale održale čas fudbala i na silovit način obezbedile četvrtfinale EP

Kurir pre 2 dana
Holandija se nestvarno isrpromašivala, pa razbila Rumuniju: Lale održale čas fudbala i na silovit način obezbedile…

Fudbaleri Holandije savladali su Rumuniju rezultatom 3:0 u utakmici osmine finala na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Strelac su bili Kodi Gakpo u 18. i rezervista Malen u 83. minutu i trećem minutu nadoknade vremena Rumunija je dobro ušla u meč i visokim presingom pokušala da iznenadi Holandiju. Međutim to je kratko trajalo i Holandija je polako preuzimala inicijativu. Vodeći gol postigao je Kodi Gakpo u 20. minutu, nakon sjajnog šuta. A onda je usledila prava invazija na gol Rumunije i šanse su se ređale kao na traci do kraja prvog poluvremena. Pravim čudo promene rezultata nije