Sada su poznati svi četvrtfinalisti euro 2024: Neverovatni Demiral sa dva gola srušio Austriju i izazvao veliko slavlje turskih navijača!

Večernje novosti pre 2 dana
Sada su poznati svi četvrtfinalisti euro 2024: Neverovatni Demiral sa dva gola srušio Austriju i izazvao veliko slavlje…

Fudbalska reprezentacija Turske poslednji je četvrtfinalista, pošto je u osmini finala savladala Austriju rezultatom 2:1.

FOTO: AP/Tanjug Da su birali Turci, ne bi izabrali da im bolje krene meč. Već u prvom minutu stigli su do prednosti preko Demirala. Do poluvremenu su pritiskali Austrijanci ali nikako nisu uspevali da stvore veću priliku. U nastavku igre, do 55. minuta viđen je neverovatan pritisak Austrije, Arnautović je imao najbolju šansu kada je izašao sam oči u oči sa golmanom ali nije uspeo da je iskoristi. Nekoliko minuta kasnije, tačnije u 59. minutu stiže kazna i Demiral