Partizan pobedio, Jovanović ponovo spašavao: Crno-beli posle penala savladali Dinamo na Bratskom kupu!

Hot sport pre 2 dana

Jedanaesterci su odlučii pobednika Fudbaleri Partizana slavili su u svom prvom meču na Bratskom kupu u Rusiji.

Crno-beli su u Moskvi savladli Dinamo iz istoimenog grada nakon boljeg izvođenja penala. Regularni deo meča završen je rezultatom 2:2, a onda se pristupilo izvođenju jedanaesteraca gde su crno-beli bili bolji sa 4:2. Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, da bi domaćin došao do vođstva sjajnim pogotkom u 76. minutu. Desetak minuta kasnije, Dinamo je udvostručio svoju prednost. Ipak, crno-beli se nisu predali i uspeli da sustignu prednost rivala. Prvo je Nemanja