Brazilci se provukli, ali ih čeka pakao! Poznati svi parovi četvrtfinala Kopa Amerike: Zakazan je jedan spektakl!

Kurir pre 2 dana

Strepeo je Brazil do poslednjeg zvižduka! "Selesao" je nakon pobede nad Paragvajem i remija sa Kostarikom remizirao i sa Kolumbijom 1:1 (1:1), a samo ih je jedan gol delio od ispadanja u krupnoj fazi Kopa Amerike.

Rafinja je doneo prednost svom timu u 12. minutu, a onda je Davinson Sančez pogodio u 19. Ipak gol je poništen zbog ofsajda, ali Danijel Munjoz je uspeo da izjednači na samom kraju poluvremena. Ulazili su u drugom poluvremenu Pereira, Endrik, Daglas Luiz, ali bez uspeha i Brazilci su ostali drugi u grupi iza upravo Kolumbije. U drugom meču Kostarika je nakon remija sa Brazilom odradila šta je bilo do njih u meču sa Paragvajem, ali nisu dočekali poraz Brazila i