Neka priča ko šta hoće, ovaj čovek je nestvaran! Kontrovezni golman još jednom šokirao planetu! Ono što radi je nezapamćeno...

Kurir 05.07.2024
Neka priča ko šta hoće, ovaj čovek je nestvaran! Kontrovezni golman još jednom šokirao planetu! Ono što radi je…

Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u polufinale Kopa Amerika pobedom protiv Ekvadora nakon izvođenja jedanaesteraca.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, dok je u penal seriji bilo 4:2 za aktuelne prvake sveta. Heroj Gaučosa je bio Emilijano Martinez, kontroverzni golman ove reprezentacije. Argentina je imala prednost od 35. minuta kada je Lautaro Martinez postigao četvrti gol na turniru. Ener Valensija je imao veliku priliku da donese izjednačenje u 62. minut, ali je sa bele tačke pogodio stativu. Delovalo je da će Argentinci posle 90 plus nekoliko minuta nadoknade proći dalje,