Podela plena na Bledu! Čukarički i MTK odigrali nerešeno, odlična provera za oba tima!

Kurir pre 3 dana

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu na pripremama na Bledu i susret protiv mađarske ekipe MTK završen je nerešeno 1:1.

Ovaj meč bio je odlična provera za oba tima, a šef stručnog štaba kluba sa Banovog brda, Goran Stanić, na teren je od prvog minuta poslao sledećih 11 fudbalera: Mirković - Stanković, Stevanović, Jovanović, Cvetković - Docić, Sisoko - Tufegdžić, Kovač, Nikčević - Melo. Prvi deo igre protekao je u velikoj borbi i bez prilika koje bi ugrozile golmane oba tima. Najbolju šansu imao je Stevanović u 39. minutu posle kornera, ali je lopta otišla preko gola. Dosta