Španci u 119. Minutu šokirali celu Nemačku! Krosu završili karijeru, domaćinu Eura ugasili san o tituli!

Mondo pre 3 dana  |  Nemanja Stanojčić

Španija je golom u finišu pobedila Nemačkui prošla u polufinale Evropskog prvenstva.

Španija je golom u finišu pobedila Nemačkui prošla u polufinale Evropskog prvenstva. Španija je prvi polufinalista Evropskog prvenstva! U neverovatno dramatičnom meču pobedila je Nemačku posle produžetaka - 2:1! Izgledalo je da će meč otići u penal seriju i da će tamo da se rešava sudbina, ali je Merino golom u 119. minutu šokirao domaćina šampionata. Španija je povela preko Olma u 51. minutu i išla je ka pobedi, ali je Virc u 89. minutu pogodio za izjednačenje.