Au, šta je pogodio Kaboklo - ovo se ne viđa svaki dan! Bruno postigao trojku sa svoje polovine, pogledajte ovu majstoriju! Video

Kurir 07.07.2024
Au, šta je pogodio Kaboklo - ovo se ne viđa svaki dan! Bruno postigao trojku sa svoje polovine, pogledajte ovu majstoriju…

Košarkaši Brazila trenutno protiv selekcije Letonije igraju finale kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Parizu.

Brazilci su maestralno otvorili utakmicu i demolirali protivnika u već u prvoj četvrtini, te je rezultat nakon prvih deset minuta bio čak 34:11. Još jednu sjajnu partiju igra Bruno Kaboklo, koji je postao dvocifren već u prvoj četvrtini, koju je završio sa 11 poena na svom kontu. Brazilci igraju fantastično, za tri poena su šutirali 8/8, a jednoj trojci posebno se priča, koju je upravo pogodio sjajni centar. Ostalo je nekoliko sekundi do kraja četvrtine, Kaboklo je