"Фамилијо, од САД се гледамо само преко медија" Прва Ципкина исповест након изненадне смрти супруга, проговорила о његовој деци
Курир 07.07.2024

Певачица Александра Тадић Ципка, одржала је први наступ након породичне трагедије и изненадне смрти супруга Небојше Стојићевића Јарине, која је наступила 17. маја.
Након што је прошло 40 дана, Ципка је одлучила да се врати на сцену, а њена публика је то нестрпљиво чекала. Александра не крије да је у најтежим тренуцима пожелела да одустане од свега и прекине музичку каријеру, али су јој блиски људи помогли да се врати на прави пут. - На прву сам преломила да престанем да певам, јер нисам била свесна свега што ми се десило. Уз помоћ пријатеља и сарадника, који су причали са мном, одлучила сам да наставим тамо где сам стала.









