Zvezda ponovo nadigrala Zenit: Crveno- beli slavili u Rusiji, Katai i Leković režirali preokret!

Kurir 08.07.2024

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Zenit sa 2:1, u okviru prijateljske utakmice na tradicionalnom turniru u Rusiji.

Zvezda je do pobede došla posle preokreta i bolje igre u drugom poluvremenu. Zenit je poveo u petom minutu, pogotkom Klaudinja, ali Katai i Leković su režirali preokret. Prvo je Katai pogodio za 1:1 u 49. minutu, da bi konačan rezultat postavio Leković u 86. minutu. Zvezda je tako došla do treće uzastopne pobede protiv Zenita nakon što je prošlog leta slavila u Sankt Petrburgu, a u martu mesecu i u Beogradu. Zvezda je u prvom kolu pobedila Soči 2:0 pa je osvojila