Sudijski ekspert zagrmeo posle plasmana Engleske u finale EP: Čovek je neznalica - Srbomrzac iz var sobe mu kaže: Ako je penal...

Kurir 10.07.2024
Sudijski ekspert zagrmeo posle plasmana Engleske u finale EP: Čovek je neznalica - Srbomrzac iz var sobe mu kaže: Ako je…

Fudbalska reprezentacija Engleske plasirala se u finale Evropskog prvenstva, pošto je u Dortmundu u polufinalu pobedila Holandiju 2:1.

Holandija je povela golom koji je Ćavi Simons postigao u sedmom minutu, a izjednačio je Hari Kejn u 18. minutu iz jedanaesterca. Pobedu Engleskoj doneo je Oli Votkins u prvom minutu nadoknade vremena, samo 10 minuta pošto je na terenu zamenio Kejna. Veliku prašinu podigao je penal koji je sviran Engleskoj u polufinalu Evropskog prvenstva, kada je arbitar Feliks Cvajer pokazao na belu tačku nakon duela u kaznenom prostoru koji su imali Hari Kejn i Denzel Damfris.