Crna gora ili gruzija? Radnički čeka rivala u Ligi konferencija, završen prvi duel njegovih mogućih protivnika!

Hot sport 12.07.2024

Radnički će morati da čeka još nedelju dana, pošto je rezultat aktivan Mornar iz Bara ostvario je pobedu od 2:1 na svom terenu protiv Dinamo Tbilisija u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Domaći tim je poveo golom Marka Đurišića u 20. minutu. Prednost je povećao Milan Vušurović već u 23. minutu. Ekipa iz Bara je od 84. minuta igrala sa desetoricom nakon što je Ermin Seratlić dobio crveni karton. Dinamo Tbilisi je smanjio rezultat golom Nikoloza Ugrekelidzea u četvrtom minutu nadoknade. Revanš utakmica će se odigrati za sedam dana u Tbilisiju. Pobednik ovog dvomeča će se u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija sastati sa Radničkim iz