Španija je prvak Evrope: Drama u finalu rešena u 86. minutu, Englezi bez novog čuda i preokreta

Nova 14.07.2024  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Španije pobedili su Englesku u finalu Evropskog prvenstva u Nemačkoj sa 2:1 i postala je prvak Evrope. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! „Furija“ je do rekordne, četvrte titule, stigla na ubedljiv način tako što je pobedila svakog od protivnika na putu do finala, gde je Engleska pala posle uzbudljive završnice.

Pobednika je odlučio gol Mikela Ojarzabala u 86. minutu utakmice, posle čega je Engleska imala šansu da izjednači i momci u crvenim dresovima su bukvalno sa gol-linije vadili loptu i mogli da počnu sa slavljem. Španci su pokazali i na Olimpijskom stadionu u Berlinu da imaju više od igre, Englezi su pak podsetili da ih ne treba nikad otpisivati i kad deluju totalno pogubljeno, jer imaju suvi kvalitet pojedinaca koji se video u nekim momentima. Moglo je finale da