Partizan posle velike drame savladao napredak na startu novog prvenstva: Saldanja slomio Napredak u 90+3! (video)

Dnevnik 19.07.2024  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Partizana savladal su ekipu Napretka kao "gosti" u Humskoj rezultatom 1:0 u okviru 1. kola Superlige, golom Mateusa Saldanje u trećem minutu nadoknade.

Partizan je do pobede došao sa igračem više pošto je Simović u 69. minutu pokazao Milošu Tošeskom direktan crveni karton, zbog opasnog starta nad Đurđevićem. Brojčano slabiji gosti, u ovom meču domaćini, nisu izdržali i na kraju su, uprkos velikom naporu, poklekli pred sam kraj nadoknade vremena. Da su ekipe ostale brojčano poravnate veliko je pitanje da li bi Stanojevićev tim uopšte slavio jer do gola maltene nije pokazao igru dostojnu vicešampiona države i